Hospůdka u rybníku

logo hospůdka u rybníku

O nás

Hospůdka „U rybníku“, je součástí areálu a nejen letního výletního místa „Rybolov pro děti“, který provozujeme od května 2022. Kapacita vnitřního posezení hospůdky s výhledem na rybník je cca 30 osob. Předzahrádka ve stínu stromů má kapacitu cca 80 osob.

K posezení je možné využít i dřevěná mola nad hladinou, která jsou hosty hodně vyhledávána, či zastřešené altánky umístěné okolo rybníku.

Jak naši hosté říkají: „je to taková oáza přírody kousek od Pardubic“, kde člověk najde klidné posezení ale i třeba zábavu ve formě rybolovu. Děti tu mají dětské hřiště, které uvítají i rodiče, protože když jsou děti zabavené a spokojené, rodiče mohou relaxovat.

Cestu k nám nacházejí převážně rodiny s dětmi, cyklisté a turisté ale i ostatní.

V hospůdce Vám nabízíme sortiment, který by každé výletní místo mělo mít.

teplá a studená kuchyně

Teplá i studená kuchyně

Připravujeme pro Vás každý otvírací den teplou a studenou kuchyni, ryby, steaky, těstoviny, saláty, klobásy…atd. Ryby nakupujeme převážně ze sádek Rybničního hospodářství Lázně Bohdaneč, hlavně pstruha a bohdanečského kapra. Z Chlumce nad Cidlinou pak nakupujeme některé mořské ryby, jako třeba mořskou štiku, žraloka, …nebo třeba uzené ryby. Máme pestrý výběr nealkoholických nápojů, nanuků ale třeba i káv.

Nápoje

Čepujeme: Pardubická piva – Pardubickou Arnoštovu hořkou 10°, Plzeňský Prazdroj, ovocné nealkoholické pivo a kofikolu. Máme výkonné chlazení i předchlazený pivní sklad. Chladíme i pivní sklo a pravidelně sanitujeme pivní vedení, což nám zajišťuje podávání kvalitních a dobře vychlazených nápojů.

čepujeme nápoje
polední menu

Polední menu

V poledne si u nás můžete dát obědové menu, které se skládá z polévky, výběru z několika jídel, kde minimálně jedno je vždy ryba a zákusku, který si můžete dát třeba i ke kávě.

Dřevěná mola & zastřešené altánky

Dřevěná mola nad hladinou, která jsou hosty hodně vyhledávána. Přijeďte si k nám posedět ve stínu stromů s výhledem na vodní hladinu.

altánky
Ve stínu stromů

Ve stínu stromů

Přijeďte si k nám posedět ve stínu stromů s výhledem na vodní hladinu, dobře se najíst a napít, zachytat si ryby a nebo třeba jen tak relaxovat.

Připravíme Vaši akci

V hospůdce nebo párty stanu v našem areálu pro Vás rádi připravíme Vaši akci, oslavu, svatbu, večírek, školení, …prostě cokoli, co si bude přát a co bude v našich silách. Párty stan se zázemím si také můžete pronajmout a udělat si akci podle svého.

párty stan
pronájem hospůdky

Pronájem

Možnost pronájmu hospůdky, altánků, altánu pro cca 80 osob se zázemím, možnost pronájmu celého areálu cca 7000 m2 na Vaši akci.

Cyklostezky

Okolo nás vedou cyklostezky do Lázní Bohdaneč, okolo Bohdanečských rybníků, do Mělic, kde je možnost koupání.

cysklostezky

ZAUJALA VÁS NAŠE NABÍDKA?

Budeme rádi, pokud se nás rozhodnete kontaktovat.

Telefon: 602 226 227

promo-image

Rybolov

pro děti

Více informací

Facebook

Hospůdka U rybníku

Více informací
TOPlist